Wybrane opinie

"Dzięki zainstalowaniu tego projektu w pracowni, uczniowie chętnie przychodzą na zajęcia. Nie mogą się wręcz doczekać kolejnej porcji wiedzy."

Magda

nauczycielka informatyki
"Często szukałem gotowych rozwiązań, które jednak nie spełniały moich oczekiwań. Teraz łatwo jest mi stworzyć programu do arduino, już nie mam z tym problemu."

Daniel

programista arduino
"Super rozwiązanie! Nie jestem programistą, a i tak bez problemu mogę zaprogramować swoje arduino, i nareszcie stworzyć swój inteligentny dom"

Jacek

hobbysta elektronik
"O Code Designer powiedzieli mi rodzice kolegi mojego syna. Na początku miałem mieszane uczucia. Wydawało mi się, że moje dziecko jest jeszcze za małe, że to jeszcze za wcześnie i że sobie nie poradzi. Nic bardziej mylnego. Pomijam już radość, jaką mojemu dziecku sprawił prezent w postaci robota. Myślałem też, że ten zapał szybko minie, ale tutaj również się pomyliłem. Minęły już 2 miesiące, a syn ciągle odkrywa nowe możliwości i tworzy coraz bardziej skomplikowane sekwencje ruchów robota."

Łukasz

Tato Marcela
"Jakiś czas temu mój syn zapytał mnie o dodatkowe zajęcia z programowania. Niestety w naszym mieście nikt takich lekcji nie prowadzi - jest to bardzo mała miejscowość. Znaleźliśmy w internecie Code Designer. W pierwszej chwili wydawało nam się to bardzo skomplikowane, ale po dokładnym zapoznaniu się z instrukcją wszystko stało się jasne. Zaczęliśmy od boarda - tak jak polecają jego twórcy i stwierdzamy, że to była dobra decyzja. Cały czas rozszerzamy go o dodatkowe elementy i czujniki. Nigdy bym nie przypuszczał, że mi też zacznie sprawiać to przyjemność."

Tomasz

"mój syn dzięki temu programowi zbudował imitacje świateł ulicznych i zachwycił swoim arduino nauczyciela i kolegów w klasie"

Marek

tata Franka
"Gdy córka poszła do czwartej klasy, zaczęliśmy się rozglądać z mężem za dodatkowymi zajęciami dla niej. Córka, ku naszemu zdziwieniu, wyraziła zainteresowanie robotyką. Sama wyszukała w internecie Code Designer. Na początku patrzyliśmy na to z pobłażaniem, ale z perspektywy czasu, gdy widzimy jak się zaangażowała, stwierdzamy, że to była świetna decyzja. Córka chętniej uczy się też matematyki, bo widzi, że przydaje jej się to w programowaniu boarda i robota, który kupiliśmy w drugiej kolejności."

Ania

Dodaj swoją opinię
Copyright © 
Code Designer 2024