10 marca 2020

Pierwsze roboty OTTO trafiły do szkół

Dostarczenie robotów edukacyjnych OTTO

Dostarczenie robotów OTTO do Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim to dla nas ważne wydarzenie. Jesteśmy przekonani, że te roboty pomogą uczniom nauczyć się podstaw programowania i elektroniki w sposób interaktywny i zabawny.

Dziękujemy za zaufanie, jesteśmy przekonani, że roboty OTTO sprostają oczekiwaniom szkoły oraz nauczycieli. Nasze roboty mają wiele zastosowań edukacyjnych, jesteśmy przekonani, że roboty te pozwolą uczniom rozwijać umiejętności z zakresu programowania, robotyki oraz elektroniki. Dzięki naszemu programowi Code Designer (pobierz program jeśli jeszcze go nie masz), uczniowie będą mogli tworzyć algorytmy oraz programować roboty w prosty i zrozumiały sposób.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Szkoły ZSE w Międzyrzecu: http://zse.miedzyrzec.pl/?p=11682

Jeśli chcieliby Państwo poznać więcej informacji o naszej ofercie, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. Oferujemy tam wiele ciekawych zestawów edukacyjnych, w tym robotów edukacyjnych.

Relacja składnia robotów

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć przekazanych przez nauczyciela, które pokazują, jak uczniowie z zapałem składają nasze roboty podczas zajęć. Jesteśmy dumni, że możemy pomóc w rozwijaniu umiejętności przyszłych inżynierów i programistów.

Dodaj komentarz

Copyright © 
Code Designer 2023